Přístřešek na auto typ KWC

Pevná konstrukce z hliníku je ošetřená tak, aby nekorodovala, a to i v řádu desítek let. Zastřešení je z odolného polykarbonátu s UV filtrem, díky tomu se vaše auto ani za horkých dní nepřehřeje ani uvnitř vozidla. Navíc carport brání vyblednutí laku. 

Skladem
Kód: KWC
302 379 Kč
Kategorie: Hliníkové přístřešky na auto
Barva: Bílá, Stříbrná, Hnědá, Šedá, Černá, Bronzová
Záruka: 10 let
Konstrukce: Samonosná
Střešní krytina: Lexan

Velmi elegantní a moderní přístřešek prémiové řady KWC zajistí funkční a estetické krytí vašeho vozu.

Konstrukce hliníkových přístřešků je z eloxovaného hliníku. Střešní krytina v podobě plného lexanu, který vypadá jako sklo. Střešní krytina má vynikající izolační vlastnosti, 100% UV (ochrana proti UVA) a 75% IR (ochrana proti UVB záření). 

Přístřešky jsou jako jediné v ČR certifikovány TÜV. Nejedná se o čínské kopie, ale o japonský originál se zárukou 10 let.

Specifikace:

  • Velikost: 5,4 x 5,9m
  • Barva konstrukce:  Šedá+ dřevodekor
  • Barva krytiny: Kouřově modrá s ochranou proti horku

 

Výhody:

  • Moderní design
  • Bezúdržbové materiály
  • Kvalitní Japonská konstrukce
  • Krytina s UV a IR ochranou

Velkým plusem je i vysoká světelná propustnost materiálu. Takže nejen, že ochrání váš automobil před přehříváním interiéru, takže se v něm budete cítit vždy komfortně, také zabrání blednutí laku vozu a prosvětlí celou plochu přístřešku. Hliníkové přístřešky mají nosnost (dle typu) 60 až 150 Kg/m2 a odolají větru o rychlosti vichřice či orkánu. 

Přístřešek na auto poskytuje široké uplatnění nejen pro soukromé účely, ale i v komerční oblasti.

Tyto typy přístřešků jsou využívány i v řadovém provedení na hotelových parkovištích, u golfových a sportovních center, luxusních restaurací i na firemních parkovištích.

 

 

 

Přístřešky dodáváme jak bez montáže, tak v případě zájmu včetně montáže na klíč. 
Cena montáže je závislá na typu přístřešku a způsobu montáže. Montáž je možná dvěma způsoby - přímým betonováním do výkopu nebo použitím ocelových přírub, které se kotví na chemické kotvy do předem připraveného základu. Výšku přístřešku je možné nastavit při montáži.